Prowadzenie fanpage Twojej marki

Prowadzenie oficjalnego fanpage oraz profili w social mediach to świetny sposób na interakcję i dotarcie do klientów. Facebook i Instagram pomoże dotrzeć Twojej firmie do tysięcy osób z Twoją usługą i produktem!

Klienci Twojej firmy korzystają z social mediów. Social media pomogą Ci precyzyjnie dotrzeć do Twoich klientów, czy osób w Twojej grupie docelowej. Są doskonałym miejscem na reklamę oraz interakcję z użytkownikami sieci.

Cena prowadzenia social mediów

Koszt prowadzenia profili w social mediach jest elastyczny. Wszystkie cenniki należy traktować jedynie poglądowo, gdyż to od indywidualnych ustaleń i opcji zależy jaka cena będzie obowiązywała przy danej współpracy. Prowadzenie social mediów marki składa się z wielu elementów, które mogą wpływać na cenę takiej usługi. Mowa tutaj o ilości postów, grafik, obsługi płatnych kampanii reklamowych i pozostałych czynników, które mają wpływ na współpracę.

FAQ - pytania i odpowiedzi

Ile wpisów miesięcznie może być publikowane?

Liczba postów zależy od pakietu i budżetu, który przeznaczony jest na prowadzenia fanpage.

Czy tworzymy grafiki?

Tak. Tworzymy grafiki, które są używane na profilach i w postach.

Jaki budżet jest wymagany do realizacji celów?

Budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. Celem może być sprzedaż, konwersja czy promocja marki. Każde działanie, będzie wymagało nieco innego budżetu.

Czy tworzymy i prowadzimy grupy w social mediach?

Tak. Istnieje możliwość tworzenie grup przez nas.

Ile godzin przeznaczamy na działania promocyjne?

Ilość godzin, jakie przeznaczamy na działania promocyjne, zależna jest od potrzeb i wybranego pakietu przez klienta.

Czy prowadzicie konta zagraniczne?

Tak. Przeważnie nasi klienci posiadają konta w Polsce, ale istnieje możliwość prowadzenia profili dla odbiorców anglojęzycznych.

Jak raportowana jest współpraca?

Realizacja zlecenia raportowana jest przez zestawienie kosztów oraz osiągniętych celów. Raport może zawierać też niestandardowe elementy.

Jak tworzony jest plan publikacji?

Plan publikacji tworzony jest indywidualnie z każdym klientem w zależności do tego jaką strategię marketingową realizuje i jakie ma cele.

Czy odpowiadacie na komentarze?

Tak, istnieje możliwość odpowiadania na komentarze dzięki dostosowaniu zakresu usług do klienta.

Poprzednie projekty

Nasze Case Studies

Nie czekaj
Napisz do nas już dziś!